Posted on

Opaski do włosów Panny Młodej – sprawdź ofertę Wedding Dream Shop już dziś!

Jak odpowiednio dobrać ozdoby do włosów dla Panny Młodej na wesele?

Akcesoria ślubne są naprawdę bardzo ważne podczas wyboru stylizacji na wesele. Aby dokonać tego odpowiedniego wyboru ozdób do włosów podkreślających Twój największy dzień, należałoby wziąć pod uwagę dwa aspekty: fryzurę ślubną oraz styl całej stylizacji. Opaski do włosów Panny Młodej są świetnym wyborem! W Wedding Dream Shop możesz dostać je w wielu stylach: boho, vintage, glamour czy folklor. Znajdziesz je z różnymi dodatkami, m.in.: ze sztucznymi kwiatami, z cyrkoniami, wysadzane kryształkami, błyszczące, w kształcie kwiatów lub liści oraz z motywem roślinnym.

Opaski do włosów Panny Młodej – jakie inne ozdoby dostępne są w Wedding Dream Shop?

Opaski do włosów Panny Młodej to nie jedyne produkty, które możesz zakupić w Wedding Dream Shop. Są to m.in.: ślubne gałązki do włosów, wianki, grzebyki ślubne, kokówki, spinki ślubne do włosów oraz gumki do włosów. Na pewno każdy z nas zna powiedzenie „diabeł tkwi w szczegółach”, dlatego akcesoria w stylizacji są aż tak ważne. W Wedding Dream Shop zakupisz różnorodne ozdoby weselne, które z każdej fryzury ślubnej uczynią prawdziwe dzieło sztuki. Wszystkie dostępne tam produkty wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów i pochodzą od sprawdzonych producentów.

Opaska do włosów w formie tiary – styl glamour idealnie dopełni całą Twoją stylizację!

Opaski do włosów Panny Młodej Orla uważane są za jedne z najbardziej unikatowych i rozpoznawalnych wzorów w kolekcji Botanica. Wszystko wykonywane jest ręcznie, a wyplatanie z ponad 4000 maleńkich, szklanych koralików oraz kryształowych cyrkonii sprawia, że ta ozdoba jest małym dziełem sztuki. Opaski te zostały wykonane z metalowej opaski, posrebrzanego drucika jubilerskiego, cyrkonii w oprawach oraz szklanych koralików japońskich. Dostępne są również w kolorze złotym. Opaski do włosów Orla będą niezastąpionym uzupełnieniem kreacji wieczorowej, jak i na przyjęcie weselne.